İK İnsan Kaynakları Yönetimi

Amaç & Kapsam

Günümüz ekonomisinde firmaların en değerli varlıklarının verimli insan gücü olduğu bilinci ile iş ortaklarımızın tüm İnsan Kaynakları ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz. Bu çözümleri üretirken tecrübeli veya çalışma hayatının başında kariyer hedefleri bulunan adaylarımıza dönemsel ve/veya tam zamanlı iş imkanları yaratıyoruz.

ik

Temel Prensipler

Tanıtım Elemanları: 
Satış geliştirme aksiyonlarında görev alacak, farklı fiziksel özelliklere sahip tanıtım kadrosunun bulunması ve verimli bir çalışma yapılmasını sağlamaktır.

Dönemsel Satış Elemanları: 
Sektörel  satış tecrübesine sahip ve kendi sebepleri ile tam zamanlı çalışamayan, bulunduğu noktada bulunma amacı “satış yapmak” olan uzman kadronun bulunması ve yönetmektir.

Tam Zamanlı Personel
İş Ortaklarımıza verdiğimiz lojistik hizmetler ile birlikte ofis ve saha kadrolarındaki tüm pozisyonlar için adayları bulmak, ön görüşmeleri yapmak ve firma beklentilerine en uygun adayları yönlendirmektir.

Bordrolama
Tarafımızdan bulunan ve/ veya firma bünyesindeki dönemsel veya tam zamanlı personelin, tüm özlük hakları çalışmalarını yapmak, yasal zorunlulukları ve ödemelerini gerçekleştirmektir.

Eğitim
Firma bünyesindeki satış kadrolarının Satış Teknikleri ve Kişisel Gelişim gibi farklı eğitimleri için uzman eğitimciyi bulmak ve eğitimleri organize etmektir.

Marca Grup olarak Türkiye genelinde 1.000 kişinin üzerinde mevcut personellerimiz ile çeşitli sektörlerden müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Sizde projeleriniz için kısa zaman içerisinde istediğiniz nitelikte istediğiniz sayıda personel temini konusunda hizmet almak isterseniz, SİZE HİZMET VERMEYE HAZIRIZ…

topside